ברקן: קידוחי cfa קרקע ובנטונייט | מכונות קידוח כלונסאות

קידוח באבן - מיקרופייל

אנו מציעים מגוון רחב של קידוחי אבן וכורכר הנחשבים לאדמה קשה במיוחד. לכל צרכי היישום בבניה ובכרייה. קידוחי מיקרופייל המונעים והידראוליים שלנו ידועים באיכותם הגבוהה, בסיבולתם ובאמינותם. 

מכונות קדיחה באבן בטכנולוגיה מתקדמת, ברקן עובדת עם מגוון רחב של מכונות קידוח באבן במשך שנים רבות. החברה מפעילה מכונות הידראוליות בעלי שיעור חדירה גבוה,ניידות גבוהה, אמינות ובטיחות.  

מכונות הקידוח באבן מיועדות לקידוחי סלע בקיבולת גבוהה במחצבות, במכרות פתוחים ובפרויקטים של קידוחי סלעים שונים. ציוד קידוח של סנדוויק לתעשיית האבן  כולל מכלולי קידוח באסדות שטח קומפקטיות כמו מחפרים הידראוליים, וכן אסדות קידוח בעלות אוטומציה.

קידוח באבן: קידוחי מיקרופייל מתקדמים

מכונת הקידוח הניידת M 350 בעלת מקדחי הענק הסיבובי של "ברקן" נועדו להציע לך את שיעורי הייצור הגבוהים ביותר במחצבות גדולות ובמכרות עיליים. על מנת לעמוד בדרישות תעשיית הכרייה וחפירת הסלעים, מכונות הקידוח באבן מיועדות לעבוד בצורה יעילה בתנאים הקשים ביותר. בין אם אתם זקוקים לאסדת קידוחים לייצור אגרגטים ואבני גיר, שבירה מסוימות מגוון פרויקטים שונים של תשתיות והכנות לאתרי בניה, יש לנו את הציוד המושלם לביצוע מושלם למשימות אלו.

אסדות קידוח הפטיש העליונות שלנו יוצאות דופן בקידוחי האבן ומקדחים בקוטר 22-152 מ"מ; אסדות המקדחה שלנו מספקות תוצאות ללא תחרות בקידוחי סלעים בקיבולת גבוהה, ומשאירות לך חורים בקוטר 89-152 מ"מ.

יש לנו את ההיצע המקיף ביותר לכל יישומי קידוח הפטיש העליונים כגון הנדסה אזרחית עילית, חציבה, חציבת אבן ופיתוח תת קרקעי, כל זאת בטכנולוגיית חיישני קידוח פורצי דרך והמספקים נראות בתוך הסלע בזמן הקידוח אשר נותנת מדדים ליעילות ואיכות הקידוח.

אם יש לך שאלות בנוגע למגוון ציוד קידוח השטח שלנו אל תהססו לפנות אלינו. צוות המנוסה והמיומן שלנו ישמח לעזור לענות על כל שאלה שיש לכם ולעזור לכם למצוא את הפיתרון המושלם לצרכי הקידוח שלכם באתר.