מכונת קידוח כלונסאות

מהם יישומיה של מכונת קידוח כלונסאות?

מכונת קידוח כלונסאות

ערים ויישובים גדלים וצומחים, מבנים חדשים מוקמים סביבנו. עבודות פיתוח לא מתבצעות אך ורק מעל פני הקרקע. לא מעט עבודות בניה, עבודות עפר, הקמת יסודות, מתבצעים מתחת לפני האדמה. מכונת קידוח כלונסאות משמשת למגוון רחב של יישומים, פרויקטים הנדסיים ובניית מבנים. 

בהתאם למאפייני הפרויקט שעל הפרק צריך לבחור את המכונה המתאימה. למבנים קטנים ועבודות פיתוח מהירות, נדרשת מכונת קידוח כלונסאות קטנה.

לפרויקטים הרבה יותר גדולים, לבניית רבי קומות, מגדלים, גשרים וכיוצא באלה, יתאימו סוגי מכונות קידוח אחרים. הם יהיו יותר גדולים, יותר מסיביים ולעיתים ישמשו בשילוב מתקני הרמה, אסדות או עגורנים. 

מכונת קידוח כלונסאות מעמיקה לחפור עוד ועוד

רק חברה הנדסית עם ציוד קידוח מתקדם תוכל לבצע פעולות הנדסיות מגוונות, כל סוגי החפירות.

סוגי המכונות השונים יותאמו לתפקידם על בסיס העומק שאליו רוצים להגיע. לדוגמא, אם נדרש קידוח מינימלי, אם לא צריכים לעבור מטרים רבים למטה, תתאים מכונת קידוח ידנית. במידה ונדרשות כלונסאות שמגיעות לעומק רב במיוחד, תתאים מכונת קידוח כלונסאות הרבה יותר מסיבית.

מכונה שתוכל לחדור לעומק הקרקע עוד ועוד. ניתן לבצע קידוח שמגיע לעומקים של עשרות מטרים רבים ויותר. לצורך תשתיות ויסודות עמוקים במיוחד, אפשר להשתמש במכונות שמעמיקות לחפור, עוד ועוד ועוד. לדוגמא מכונת קידוח m350 תחצוב ותגיע לעומקים הנדרשים ותעמוד בכל משימה בכבוד. 

באילו שיטות ניתן לבצע קידוחים עמוקים? 

לצרכי קידוח, לצורך הצבת כלונסאות או למטרות אחרות, משתמשים בכל מיני שיטות. לא רק סוגי המכונות שהוזכרו קודם לכן אלא גם אחרות כגון מכונת קידוח מיקרופייל קובעות את שיטת הקידוח.

את שיטת הקידוח יש להתאים לסוג הקרקע, צפיפותה ולעומק שאליו רוצים להגיע. אם צריכים לקדוח לעומק שאיננו עולה על זה של בור חלחול ממוצע, ניתן להשתמש בכלים הנדסיים שאינם מהגדולים ביותר. אולם אם צריכים להציב כלונסאות לעומק רב, כלים מסיביים יותר ישתמשו בשלל שיטות. לדוגמא, שימוש במספר ראשי קידוח, שילוב עם מתקנים הידראוליים, מחפרים ומערבלים, קודחי סלעים. 

זקוקים לפעולת קידוח חזקה ונחוצה לכם מכונת קידוח כלונסאות? ברקן קידוחי קרקע בע"מ מחזיקים ברשותם מגוון רחב של פתרונות קידוח וכן מהנדסים ואנשי חציבה מיומנים. לכל פרויקט, בניה פרטית או הקמת מבנה ציבור, הקמת גורדי שחקים, מגדלי משרדים, קניונים ושלל עבודות פיתות עמוקות.